Гарантії

Ми гарантуємо повну відповідність характеристик представлених у продажу ювелірних виробів тим, що зазначені на товарних ярликах і в атестаті на дорогоцінне каміння.

Ми гарантуємо, що всі представлені у продажу золоті прикраси відповідають державним стандартам якості (ДСТУ 3375-96, ДСТУ 3527-97) та мають пробірні клейма, пломби, товарні ярлики та атестати на дорогоцінні камені, якщо такі присутні у конкретному виробі.

Ми гарантуємо розгляд будь-яких скарг або претензій з приводу якості товарів, роботи інтернет-магазину та з інших питань. Претензії розглядаються продавцем ТОВ «Прикраси Світу» у письмовій формі за адресою: м. Київ, вул. Смілянська, будинок 8, поштовий індекс 03151. У претензії необхідно зазначити своє прізвище, ім‘я, по батькові, місце проживання, надати конкретну інформацію, яка вказує на незадовільну роботу продавця, а також запропонувати шляхи усунення перерахованих недоліків. Претензія розглядається протягом 10 днів з моменту отримання.

Ми гарантуємо можливість анулювати замовлення і розірвати договір купівлі ювелірного виробу до моменту фактичного отримання товару або фактичної сплати за покупку.

Ми гарантуємо повернення коштів за покупку у 14-денний термін, якщо придбана прикраса не підійшла Вам з якихось причин. Обов‘язковою умовою повернення коштів є збереження первинного вигляду прикраси (стан на момент купівлі), цілісності пломби і товарного ярлика, товарного чеку та атестату на дорогоцінне каміння (у разі наявності у виробі дорогоцінних вставок). Повернути придбаний товар можна у точках самовивозу. Для оформлення повернення необхідно пред‘явити документ, що засвідчує особу (паспорт).