Каталог ювелірних прикрас

Гарантії

Ми гарантуємо повну відповідність характеристик представлених у продажу ювелірних виробів тим, що зазначені на товарних ярликах і в атестаті на дорогоцінне каміння.

Ми гарантуємо, що всі представлені у продажу золоті прикраси відповідають державним стандартам якості (ДСТУ 3375-96, ДСТУ 3527-97) та мають пробірні клейма, пломби, товарні ярлики та атестати на дорогоцінні камені, якщо такі присутні у конкретному виробі.

Ми гарантуємо розгляд будь-яких скарг або претензій з приводу якості товарів, роботи інтернет-магазину та з інших питань. Претензії розглядаються продавцем ТОВ «Прикраси Світу» у письмовій формі за адресою: м. Київ, вул. Смілянська, будинок 8, поштовий індекс 03151. У претензії необхідно зазначити своє прізвище, ім‘я, по батькові, місце проживання, надати конкретну інформацію, яка вказує на незадовільну роботу продавця, а також запропонувати шляхи усунення перерахованих недоліків. Претензія розглядається протягом 10 днів з моменту отримання.

Ми гарантуємо можливість анулювати замовлення і розірвати договір купівлі ювелірного виробу до моменту фактичного отримання товару або фактичної сплати за покупку.

Ми гарантуємо повернення коштів за покупку прикрас у 14-денний термін, за умови виявлення неналежної якості (за результатами внутрішньої експертизи). Прикраси належної якості згідно із Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 р. не підлягають поверненню та обміну. Обов‘язковою умовою повернення коштів є збереження первинного вигляду прикраси (стан на момент купівлі), цілісності пломби і товарного ярлика, товарного чеку та атестату на дорогоцінне каміння (у разі наявності у виробі дорогоцінних вставок). Повернути придбаний товар можна у точках самовивозу. Для оформлення повернення необхідно пред‘явити документ, що засвідчує особу (паспорт).