Про нас

GOLDMART - сучасний і зручний інтернет-магазин з широким асортиментом золотих виробів за доступною ціною. Великий вибір прикрас задовольнить будь-який запит клієнта. Широкий вибір, приваблива ціна та налагоджена система перевірки якості золота та ювелірних вставок гарантують задоволення від покупки, а також відсутність ризику підробки!

Великий вибір прикрас
Відсутність ризику підробки
Доступна ціна
Перевірена якість золота та ювелірних вставок

Останні три роки, на фоні послаблення долара, ціни на золото у світі ростуть і б‘ють рекорди. Лише з початку 2020 року жовтий метал на світових ринках подорожчав на чверть, а у серпні досягнув історичного максимуму в 2000 доларів (вперше з 2011 року). Звичайно ж, це призвело і до зростання цін на золоті прикраси у роздрібних мережах магазинів по всьому світу. Ми у GOLDMART слідкуємо за розвитком подій на ринку дорогоцінних металів і докладаємо максимум зусиль для створення найвигідніших пропозицій для наших клієнтів.

Ціна на золото з 2000 по 2020 рік

lose

Не дивлячись на всі економічні потрясіння XXI століття, золото не втрачає ролі безпечної гавані для збереження і примноження заощаджень. Це підтверджують і світові експертні висновки. За даними Всесвітньої ради по золоту (World Gold Council), інвестиційний попит на золото в 2020 році збільшився на 90% (до 1131 тонн). Це найвищий показник за останні 10 років!

Не має підстав і для здешевлення дорогоцінного металу у найближчому майбутньому. На думку міжнародних експертів US Global Investors, у золота є всі шанси підскочити в ціні ще вдвічі протягом наступних трьох років.

Тож не варто зволікати! Поспіши порадувати себе не тільки приємними, а й вигідними золотими покупками. Вже зараз обирай золоті прикраси в інтернет-магазині GOLDMART, заощаджуючи на цінах та інвестуючи у свій майбутній достаток!

Наша команда працює 24/7 саме для того, щоб згадуючи нас, Ви могли сказати собі та знайомим:

Купуй та шикуй!

Розповсюджені запитання / FAQ

 • В магазині GOLDMART продається лише золото, яке було у використанні?

  Так, всі вироби, представлені в магазині, були у вжитку (б/в). Перед потраплянням на вітрину ми ретельно готуємо прикраси до продажу: перевіряємо цілісність та справжність матеріалів, наявність клейм, миємо, дезинфікуємо, поліруємо виріб.

 • Чому ціна за грам золота відрізняється в деяких виробах?

  Ціни на прикраси формуються відповідно до торговельних угод з нашими партнерами-постачальниками. Договірні домовленості можуть дещо відрізнятися.

 • Чи зазначена на прикрасах проба золота?

  Всі золоті вироби, що продаються в GOLDMART, мають підтверджене клеймо з зазначеною пробою золота. Ми гарантуємо його справжність та відповідність. Окрім клейм, всі прикраси мають належні товарні ярлики та пломби, згідно з постановами Кабінету Міністрів України №802 від 04.06.1998 р. та №41 від 25.01.2017 р.

 • Чи можливо у Вас придбати прикраси із «самовивозом»?

  Так, адреси точок самовивозу Ви можете подивитись у розділі «Контакти».

 • Як я можу купити товар, якщо в моєму населеному пункті немає точки самовивозу?

  GOLDMART співпрацює з кур’єрською службою доставки «Нова Пошта». Тож Ви можете замовити доставку прикрас у будь-яке зручне для Вас відділення з післяплатою, або отримати додаткову знижку, одразу оплативши повну вартість посилки.

 • Чи можна повернути покупку, яка не підійшла?

  Згідно з чинним законодавством України, ювелірні вироби входять у перелік товарів, які не підлягають обміну та поверненню. Але ми завжди йдемо на зустріч нашим покупцям і надаємо їм можливість у 14-денний строк повернути товар, який не підійшов. Кожен випадок розглядається менеджерами індивідуально.

 • Чи можу я зарезервувати прикрасу для майбутньої покупки?

  Так, резерв прикрас можливий на строк до трьох діб. Для оформлення резерву Ви маєте бути зареєстровані на сайті, а ваш телефон та email - верифіковані.