Каталог ювелірних прикрас

Ремонт і реставрація ювелірних виробів в Goldmart

lose

В асортименті ювелірних магазинів не завжди знайдеться прикраса з підходящою ціною. Якщо бюджет обмежений, немає сенсу переплачувати за націнки в роздрібних мережах. Інтернет-магазин Goldmart створений для тих, хто хоче придбати перевірений товар і при цьому заощадити на покупці.

Інтернет-магазин Goldmart - це не просто онлайн-вітрина з б/в товарами від постачальників. Це надійний продавець ювелірних прикрас, які проходять ретельний відбір і всі етапи реставрації перед виставленням на продаж. Всі без винятку товари перевіряються на справжність і реставруються до стану нових.

Якщо деякі деталі потребують ремонту, ми використовуємо сучасне обладнання, завдяки якому гарантуємо якість виконаних робіт.

Як відбувається прийом виробів

Ми дорожимо своєю репутацією, тому ретельно перевіряємо КОЖНУ одиницю товару перед презентацією клієнтам. Будь-які види реставраційних робіт починаються з огляду фахівцем прикраси на наявність подряпин, потертостей, дефектів, зламаних/ненадійних деталей. Виробу дається комплексна оцінка і тільки після цього приймається рішення, чи брати його в роботу.

lose

Спеціаліст двічі проводить експертизу товару на справжність: в момент прийому і перед надходженням у каталог. Саме тому інтернет-магазин Goldmart пропонує покупцям тільки якісні товари, які пройшли всі етапи перевірок.

У кожного товару є в наявності вся необхідна документація: пробірні клейма, пломби, товарні ярлики, атестати на самоцвіти (якщо такі є).

Особливості ремонту прикрас

Ремонтні та реставраційні роботи проводяться компетентними фахівцями ювелірної справи з багаторічним досвідом.

При необхідності, ми проводимо весь комплекс робіт, включаючи такі етапи реставрації виробів:

  • Перевірка відповідності проби і вставок;
  • Відновлення геометрії, рихтування;
  • Шліфування/полірування;
  • Ультразвукова мийка, чистка парою;
  • Родіювання.

Продаж виробів здійснюється тільки після всіх виконаних реставраційних робіт. Всі потертості, подряпини і деформації усуваються, після чого виріб виглядає як новий. На фінішному етапі - товар заново шліфується/полірується і якщо це біле золото то покривається захисним шаром родію для надання йому рівного, красивого блиску.