Каталог ювелірних прикрас

Як доглядати за ювелірними прикрасами: кілька найголовніших порад.

2 червня 2023 р.
Як доглядати за ювелірними прикрасами: кілька найголовніших порад.

Кожна ювелірна прикраса - це не тільки красивий аксесуар, але й шедевр ремесла, втілення неповторності та цінності. Проте, щоб ювелірна прикраса зберігала свій блиск та виглядав як нова протягом багатьох років, необхідний правильний догляд та ретельна чистка. Приєднуйтесь до нас, щоб дізнатися, як забезпечити довговічність та відмінний стан ваших неперевершених ювелірних прикрас.

  1. Зберігання: ювелірні прикраси краще зберігати окремо, у спеціальних ячейках ювелірної шкатулки або в маленьких zip-пакетиках, щоб уникнути пошкоджень і подряпин. Це також допоможе зберегти їх оригінальний блиск.
  2. Уникайте контакту з хімічними речовинами: спреї, лосьйони, парфуми та хімічні речовини можуть пошкодити прикраси. Не виконуйте хатні роботи по прибиранню та не застосовуйте парфуми і косметику до того, як надіти прикраси, щоб уникнути їхнього прямого контакту з хімічними речовинами.
  3. Чищення ювелірних виробів: використовуйте м'яку щітку (наприклад, з м'якою нейлоновою щетиною) і невелику кількість м'якого миючого засобу (наприклад, розчин солі в теплій воді або спеціальний миючий засіб для ювелірних виробів). Дбайливо очистіть прикраси, звертаючи особливу увагу на важкодоступні місця. Потім ретельно змийте залишки миючого засобу теплою проточною водою. Витирайте прикраси м'якою ганчіркою або тканиною перед їхнім зберіганням.
  4. Догляд за прикрасами з дорогоцінними каменями: ювелірні вироби з діамантами, смарагдами, рубінами тощо, необхідно чистити спеціальними засобами. Для цього можна використовувати спеціалізовані рідини або серветки, які містять спеціальні речовини для видалення пилу та бруду.
  5. Догляд за прикрасами з напівдорогоцінними каменями: при слабких забрудненнях рекомендується застосовувати мильний розчин або протирати окремі важкодоступні місця ватною паличкою, змоченою в розчині нашатиря та води. Після - обов'язкове полірування сухою фланеллю або оксамитом. Пам’ятайте, що не рекомендується нагрівати чи кип’ятити прикраси, піддавати значним перепадам температури, а також не варто самостійно чистити вироби ультразвуком.
  6. Догляд за прикрасами з синтетичними вставками: ювелірні вироби з фіанітами, цирконами тощо так само передбачають свій підхід до чищення. В даному випадку в нагоді стануть не лише професійні засоби для чищення, а й спеціальні серветки із замші або не абразивних тканин.

Догляд за ювелірними прикрасами

Це загальні поради щодо догляду та чистки ювелірних прикрас. Не забувайте час від часу перевіряти ювелірні вироби, щоб виявити будь-які можливі пошкодження та забезпечити їхнє тривале зберігання!