Новорічний sale в Голдмарт

11 грудня 2023 р.
Новорічний sale в Голдмарт

Як створити новорічну казку своїми руками, особливо зараз? Здійснити найсміливіші бажання. Тим паче коли Голдмарт цьому сприяє.

Попереду Різдво і Новий рік, тож ми підготували для вас дещо особливе: чи не найвищі знижки на найбільший асортимент б/в прикрас на ринку! Аби ви могли шиканути та порадувати близьких пам'ятними презентами.

Протягом святкового місяця, з 11 грудня 2023 року по 14 січня 2024-го, Голдмарт дарує до -65% на купівлю золотих прикрас з дорогоцінними, напівдорогоцінними та синтетичними вставками. Крім того, для вас будуть діяти додаткові знижки на деякі акційні вироби.

Знижки нараховуються відповідно до категорії ювелірної вставки у виробі:

Не прогавте можливість вигідно пошопитись та придбати якісні прикраси за помірною ціною. І що головне — ми гарантуємо справжність виробів та відсутність ризиків придбати підробку. Вся ювелірна продукція поступає до нас у продаж тільки після повної діагностики. Магазин має налагоджену експертну систему перевірки золота і вставок. Кожен товар супроводжує відповідна документація (пломби, товарні ярлики та атестати на дорогоцінні камені державного зразка).

Увага! Не забувайте якнайшвидше оформити замовлення після додавання товарів у кошик. Сплатити онлайн-замовлення можна карткою протягом однієї доби з моменту підтвердження менеджером нашого інтернет-магазину.

Створюймо новорічний настрій разом!

До каталогу>>

* В окремих випадках розмір додаткових знижок до акційних товарів може відрізнятися від зазначених на сайті. Тому радимо уточнювати фінальну вартість виробів у менеджерів нашого інтернет-магазину.