Найнадійніші види застібок сережок: чому важливо також враховувати замки при виборі прикрас.

21 вересня 2023 р.
Найнадійніші види застібок сережок: чому важливо також враховувати замки при виборі прикрас.

Основні види застібок на сережках, напевно, усім відомі, навіть якщо не знаєте їх назв. Багато з них знайомі ще з нашого дитинства. А частина стала популярною тільки зараз. Чому ж так важливо цьому приділити увагу при виборі прикраси? Щоб сережки сиділи комфортно, не розстібалися і не губилися, а також приносили лише задоволення при їх носінні – читайте тут.

Англійська застібка

Англійська застібка

Англійська застібка є однією з найбільш популярних і відомих. Штифт легко фіксується натисканням пальців з обох сторін, при цьому ви чуєте тихе клацання, яке свідчить про правильне фіксування. Важливо враховувати, що цей тип застібки не дозволяє регулювати відстань між застібкою та мочкою, що може бути дискомфортним для різних вух.

Французська застібка

Французька застібка

Французька застібка об'єднує штифт та швензу, створюючи невеликий відрізок золота, який вставляється в вухо і просовується в петельку на основі. Це забезпечує легкість використання, хоча такі сережки можуть бути крихкими і їх буде легко загубити.

Пусети

Пусети

Пусети можуть мати гвинтовий або штифтовий замок. Гвинтовий затискач накручується на різьбу, а штифтовий фіксується на сережці. Цей тип застібки є універсальним і демократичним за ціною, проте гвинтовий замок може бути не таким зручним для фіксації на вусі, так як із часом різьба стирається.

Протяжки

Протяжки

Сережки-протяжки,що особливо популярні серед молоді, не мають стандартної застібки. Вони виглядають витончено і елегантно, а легка конструкція забезпечує надійне тримання. Проте вони можуть зачіпитися за довге розпущене волосся, шарфи чи шапки.

Застібка-конго

Застібка-конго

Замок-конго, або кільце з швензою, - це застібка для сережок, яка являє собою щільно прилягаючу дужку. Одна сторона дужки закінчується штифтом, який вставляється в отвір у мочки вуха, а інша сторона має фіксатор. Конго є дуже надійним замком, який майже не має ризику втрати сережки. Однак він може бути незручним для деяких людей, оскільки щільно прилягає до мочки вуха. Це може викликати дискомфорт, особливо для людей із тонкими або чутливими вухами.

Італійська застібка

Італійська застібка

Італійська застібка схожа на модернізовану кліпсу. Вона забезпечує надійне фіксування та регулювання відстані між мочкою та застібкою. Втім, така застібка вимагає дбайливого відношення через її тендітність.

Кафи

Кафи

Кафи – не зовсім сережки, скоріше, просто як аксесуари для вух. Прикрашають не тільки мочку, а й інші частини вушної раковини. Річ у тому, що ці вироби поєднують в собі характеристики й сережок, і кліпс. Весь секрет у тому, що кріпляться вони незвичайним способом, адже для цього немає потреби проколювати вухо. Кріплення каф найчастіше гнучке — це допомагає підігнати модель під власний розмір і форму вуха. Але такі прикраси не підходять для щоденного носіння, якщо вони дуже великі. Кафи-півкільця можна загубити, якщо невірно зафіксувати на вусі.

При виборі застібки для золотих сережок важливо враховувати зручність, надійність та стиль. Кожен тип має свої переваги та недоліки, тому обережно вибирайте той, який найбільше підходить для вас.

До каталогу