Каталог ювелірних прикрас

Найміцніші плетіння ланцюжків: як їх носити.

14 липня 2023 р.
Найміцніші плетіння ланцюжків: як їх носити.

У цій статті розкажемо про п'ять надійних та вражаючих типів плетінь, які ви зможете знайти у ваших улюблених ювелірних прикрасах.

  1. Бісмарк: вважається одним з найміцніших плетінь. Його особливістю є взаємне зчеплення ланок, що створює масивний і надійний ланцюжок. Бісмарк популярний, зокрема, серед чоловічих виробів.
  2. Нонна: ланцюжок відомий своїм оригінальним виглядом. Його назва походить від італійського вислову "maglia della nonna"- "бабусине плетіння". Ланки цього плетіння мають плаский вигляд. Придивившись до Нонни, можна помітити, що великий ланцюжок вбудований у менший за розміром, оскільки кожна ланка з'єднується одночасно з двома - більшою і меншою.
  3. Якірне плетіння: універсальний тип плетіння, який складається з однакових ланок, з'єднаних одна з одною. Варто звернути увагу на підвид плетіння “Гарібальді” з подвійними ланками, який вважається одним з найміцніших.
  4. Панцирне плетіння: класичний та популярний варіант плетіння. Ланки послідовно з'єднуються і скручуються таким чином, що знаходяться в одній площині. Панцирне плетіння вирізняється своєю гладкою поверхнею та добре зберігає форму.
  5. Лисячий хвіст (Візантійське, Королівське плетіння): тип плетіння вражає своєю складною конструкцією. Ланки згинаються наполовину і зчіплюються одна з одною, що надає ланцюжку елегантний вигляд. Лисячий хвіст вважається більш дорогим варіантом через більшу кількість матеріалу, необхідного для його створення.

Найміцніші плетіння ланцюжків

При виборі ланцюжка враховуйте не тільки тип плетіння, але й якість замка. Замок повинен бути міцним та зручним у використанні. Залежно від типу ланцюжка, рекомендується різні типи застібок, такі як карабін, шпрингельний або "бублик", гвинтовий або коробчатий.

Найбільш масивні ланцюжки, наприклад, Бісмарк, краще носити без підвісок. При виборі підвіски чи кулона рекомендується враховувати розмір вушка для протягування та враховувати вагу кулона (має бути вдвічі меншою від ваги ланцюжка).

Різноманіття видів плетінь ланцюжків пропонує багато варіантів для кожного смаку і стилю. А обравши надійну, перевірену часом “конструкцію” прикраси ви будете насолоджуватися її витонченістю і довговічністю протягом багатьох років. Нехай ваш ланцюжок стане яскравим акцентом елегантності та стилю!