Каталог ювелірних прикрас

Кілька порад для визначення розміру каблучок, браслетів та ланцюгів.

14 червня 2023 р.
Кілька порад для визначення розміру каблучок, браслетів та ланцюгів.

З плином часу і швидким розвитком технологій, інтернет-покупки стають все більш популярними, дозволяючи нам зручно й швидко отримувати товари. Але коли мова йде про придбання ювелірних прикрас, важливо пам’ятати про один важливий аспект - правильне визначення їх розміру. Впевненість у виборі та комфорт під час носіння стають ключовими факторами для успішної онлайн-покупки. Саме тому пропонуємо кілька порад, аби бути впевненими в своєму виборі.

Дуже важливо, щоб каблучка мала правильний розмір, щоб комфортно сиділа на пальці і не спадала. Ось кілька порад, які допоможуть вам визначити розмір каблучки в домашніх умовах:

  1. Використовуйте м'яку стрічку або нитку, обгорніть палець, на якому ви плануєте носити каблучку. Злегка притисніть до шкіри, але не затягуйте занадто сильно. Позначте місце, де стрічка або нитка перетинається. Потім виміряйте отриману стрічку або нитку лінійкою.
  2. Виміряну довжину розділіть на 3,14 і отримайте необхідний розмір.
  3. Важливо пам’ятати, що каблучка повинна комфортно сидіти на вашому пальці. Вона не має стягувати та обмежувати рухи пальця, але водночас достатньо щільно сидіти, щоб не злітати з пальця.

Браслети є чудовою прикрасою, яка додає шарму та стилю до вашого вигляду. Але для того, щоб браслет мав правильний розмір і комфортно сидів на зап'ясті, важливо визначити його розмір. Ось кілька порад, які допоможуть вам визначити розмір браслета в домашніх умовах:

  1. Для вимірювання розміру браслета, використовуйте м'яку стрічку або нитку, оберніть її навколо вашого зап'ястя в тому місці, де ви плануєте носити прикрасу. Після цього, виміряйте отриману довжину стрічки або нитки за допомогою лінійки або сантиметра, щоб точно визначити необхідну довжину браслета.
  2. Після вимірювання обхвату зап'ястя додайте до цього значення додаткові 1-1,5 см, щоб браслет не був затісним і комфортно сидів на зап'ясті.
  3. Різні браслети мають різні типи застібок, які можуть впливати на їх розмір. Наприклад, браслети з застібкою на карабінчику або ланцюжку з можливістю регулювання довжини є більш універсальними, ніж браслети з фіксованою застібкою.

Якщо ж ви хочете визначити розмір ланцюга для себе, ось кілька порад, які допоможуть вам зробити правильний вибір:

  1. Використовуйте м'яку стрічку або нитку, що огортає вашу шию, в тому місці, де ви зазвичай носите ланцюжок. Потім виміряйте довжину цієї стрічки або нитки, використовуючи лінійку або сантиметр.
  2. Вибір розміру ланцюга також залежить від вашого персонального стилю та того, наскільки ви хочете, щоб він виглядав облягаючим або вільним. Враховуйте, що ланцюжок повинен відчуватися комфортно і не спричиняти незручностей під час руху.

Замовлення прикрас через інтернет є зручним та широко поширеним способом покупок. Визначення правильного розміру ювелірної прикраси є важливим кроком для отримання задоволення від покупки. Використовуйте ці поради, щоб бути впевненими в своєму виборі та насолоджуватися купівлею чудової прикраси.

До каталогу