GoldCерпень від Goldmart: сяючі діаманти за пів ціни!

25 серпня 2023 р.
GoldCерпень від Goldmart: сяючі діаманти за пів ціни!

Нехай сяє яскраво у променях серпневого сонця не лише золота прикраса з діамантами від Goldmart, а й ваша широка посмішка від отриманої вигоди!

А вигода дійсно значна: неакційні ювелірні вироби з діамантами віддаємо лише за пів ціни. Треба лиш виконати одну важливу умову: сплатити замовлення на сайті або у точці видачі не пізніше 31.08.2023 р.

Тож не відкладайте вигідну покупку, обирайте одну або ж декілька прикрас вже сьогодні у нашому каталозі та оформлюйте замовлення!

До каталогу

Новини та публікації
21 вересня 2023 р.
Найнадійніші види застібок сережок: чому важливо також враховувати замки при виборі прикрас.

Золоті сережки – одна із найтиповіших видів прикрас, та їх потрібно обирати не лише за красою та вартістю, а також за застібкою, щоб вони прослужили довго та надійно!

4 вересня 2023 р.
СУПЕРЧЕК: повторно купуй, з вигодами шикуй!

Вигідно придбали золоті прикраси в Goldmart в серпні? Завітайте ще раз, адже на вас чекає персональна знижка на повторні покупки!

25 серпня 2023 р.
GoldCерпень від Goldmart: сяючі діаманти за пів ціни!

Гарантовані -50% на неакційні вироби з діамантами. Умови - всередині.

25 липня 2023 р.
Як безпечно купувати ювелірні прикраси б/в в інтернеті

При покупці прикрас в інтернеті важливо впоратися з двома завданнями: визначитися, кому можна довіряти серед безлічі інтернет-магазинів та зробити вибір на основі фотографій. Але не хвилюйтеся - ми розкажемо, як легко та безпечно справитися з обома завданнями.